Informacje ogólne o zapisach 

Kiedy można się zapisać? 

Zapisać można się w każdym dowolnym momencie roku szkolnego. Testowanie poziomu, konsultacje i dobieranie odpowiedniej grupy nie wiąże się z żadnymi kosztami i do niczego nie zobowiązuje.

         Główna sesja zapisów do grup odbywa się od początku września do połowy października danego roku szkolnego. Wówczas można:

  • napisać test kwalifikacyjny,
  •  skonsultować swoje cele i zapotrzebowania związane z nauką języka (jak np.: ogólny rozwój umiejętności, matura, certyfikat międzynarodowy, praca zawodowa, itp.)
  • napisać próbną maturę lub certyfikat międzynarodowy
  • porozmawiać, poradzić się i wspólnie wybrać najlepszą strategię realizacji własnych celów

Jeśli nie jest to Twój pierwszy kontakt z językiem, którego zamierzasz się uczyć, to w każdym dowolnym momencie roku szkolnego możesz dołączyć do już istniejącej grupy. Warunkiem jest napisanie testu bądź też odbycie darmowych zajęć próbnych w jednej lub w kilku grupach oraz konsultacji z metodykiem i lektorem prowadzącym dane zajęcia, czyli krótko mówiąc: umożliwienie nam precyzyjnego zdiagnozowania poziomu.

Grupy dla początkujących, czyli dla tych, którzy nie mieli absolutnie żadnego kontaktu z językiem, którego zamierzają się uczyć, powstają zazwyczaj w głównej sesji zapisów, tj. we wrześniu i październiku, a także po feriach zimowych, tj. na początku drugiego semestru.

Dla „spóźnialskich” istnieją dodatkowe rozwiązania pozwalające na doganianie grupy.

Zajęcia indywidualne można rozpocząć w każdym dowolnym momencie.

Z kim się kontaktować?

         Informacji ogólnych o kursach, grupach, cenach itp. udziela sekretariat, a bardziej szczegółowych, metodycy i konsultanci naszego ośrodka.