Świat stoi otworem… ale tylko dla ludzi dobrze znających języki obce

Licealiści  to wdzięczni słuchacze kursów językowych. Im z pewnością nie trzeba już tłumaczyć, dlaczego przychodzą na zajęcia. Często sami wiążą swoją przyszłość zawodową z wyjazdem za granicę lub w firmie międzynarodowej, a na pewno mają w kręgu znajomych osoby, które skorzystały na znajomości języków.

Język obcy nieodzownym elementem edukacji

Dla tej kategorii wiekowej wysoki poziom języka obcego to w zasadzie zawsze „być albo nie być” tam, gdzie się naprawdę chce. Język obcy jest obowiązkowym przedmiotem na maturze ustnej i pisemnej. Część pisemna obejmuje także test rozumienia ze słuchu. Dobrze zdana matura rozszerzona z języka otwiera drogę na wiele uczelni, a międzynarodowy certyfikat jest warunkiem przyjęcia na wszystkie uczelnie za granicą. Pracodawcy są zainteresowani przede wszystkim tymi młodymi ludźmi, którzy nie boją się komunikować w języku obcym.

Co proponujemy

Zajęcia w niewielkich grupach na bazie sprawdzonych podręczników najpopularniejszych wydawnictw zagranicznych, przyjazną atmosferę, gdzie słuchacze posługują się językiem obcym świadomie i rozwijają umiejętności międzykulturowe. Cele dydaktyczne grup młodzieżowych są jasno określone: ogólny rozwój języka oraz matura i certyfikaty międzynarodowe.

Częstotliwość i długość zajęć

Zajęcia w porównaniu z cyklem nauczania dzieci ulegają wydłużeniu, podobnie jak w przypadku gimnazjalistów. Zajęcia odbywają się zazwyczaj dwa razy w tygodniu po 75 minut. Istnieje też popularna wśród bardzo zajętych licealistów i studentów opcja raz w tygodniu 100 minut.

Koszt zajęć

Koszt zajęć zależy od ich długości, częstotliwości i rodzaju. 
 
 

Aby znaleźć konkretny kurs w grupie już istniejącej, gdzie są jeszcze wolne miejsca, kliknij poniższy link. O inne grupy, kursy i możliwość dołączenia, zapytaj biuro ośrodka.


SZUKAJ KURSU W TEJ KATEGORII - BEMOWO, BIELANY, IZABELIN, JELONKI